Telefony całodobowe:
71 333 80 48
605 674 592
781 360 390

Obsługa na najwyższym poziomie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że transport zmarłych jest bardzo delikatnym tematem, dlatego podchodzimy do naszej pracy z pełną powagą i troską o rodzinę zmarłej osoby. Całą procedurę staramy się przeprowadzić tak, aby była jak najmniejszym obciążeniem finansowym oraz emocjonalnym dla bliskich zmarłego.

Zawsze słuchamy Państwa uwag i robimy, co w naszej mocy, aby spełnić wszystkie oczekiwania. Jeżeli chodzi o transport zmarłych Wrocław jest miastem, w którym działamy przez całą dobę. W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań dotyczących świadczonych usług, prosimy o bezpośredni kontakt. Udzielimy wyczerpujących informacji.

Niezależnie od stopnia skomplikowania i odległości, jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia związanego z usługą, jaką jest transport zmarłych Wrocław to miasto, gdzie działa nasze biuro. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Transport zwłok Memento Wrocław

 

Nasz zakład pogrzebowy posiada również elektryczny karawan.

Taki pojazd przeznaczony do zadań specjalnych dojedzie w te miejsca, które mogą być trudno dostępne dla tradycyjnego karawanu. Wiemy bowiem, że na naszych cmentarzach ze względu na brak miejsca alejki są wąskie co znacznie utrudnia poruszanie się. Ten pojazd jedzie z niewielką prędkością przystosowaną do tempa z jaką przemieszcza się kondukt żałobny.

Należy również zaznaczyć że jest to pojazd cichy nie wydzielający spalin, ponieważ jest całkowicie elektryczny, a więc ekologiczny. Wyposażony jest również w specjalne uchwyty do zawieszania wieńców i kwiatów. Posiada również specjalne nagłośnienie, które umożliwia w pełni uczestniczyć w ostatniej drodze zmarłego. Wyposażony jest również w boczne lampy, które w trakcie jazdy świecą. Wszystkie wymienione powyżej elementy mają ogromny wpływ na wyjątkowy charakter ceremonii pogrzebowej i sprawiają, że taka uroczystość jaką jest pogrzeb bliskiej nam zmarłej osoby, pozostanie na długo w naszej pamięci.