» Transport zwłok - Memento

Jedną z usług świadczonych przez zakład pogrzebowy Memento jest transport osoby zmarłej. Transport zwłok możliwy jest zarówno na terenie Polski jak i poza jej granicami.

Firma pogrzebowa Memento posiada wysokiej klasy samochody marki Mercedes Vito. Dzięki nim transportowanie ciał jest sprawne i komfortowe. Ponadto firma korzysta z nowoczesnych elektrycznych karawanów. Dzięki nim pogrzeb zyskuje majestatyczną oprawę. Ceremonia pogrzebowa przebiega w spokoju, ciszy i przede wszystkim bez szkodliwych spalin. Dzięki przełącznikowi ograniczającego szybkość jazdy karawan jedzie wolno, niesamowicie płynnie, nie uszkadzając przy tym silnika. W ten sposób karawan napędzany elektrycznie jest w stanie przejechać nawet długie dystanse. Istotną zaletą tego typu karawanu jest mnogość praktycznych części składowych. Są nimi przykładowo: wieszaki na wieńce i kwiaty, szybę chroniącą przed ewentualnym deszczem, liczne schowki oraz światła w technologii led.


Choć dwie placówki zakładu pogrzebowego Memento znajdują się w mieście Wrocław. Nie jest to jedyne miasto, na terenie którego firma oferuje transport ciał osób zmarłych. Specjalistyczne warunki utrzymywane w samochodach umożliwiają przewóz nawet na długich trasach.


Dysponujemy wysokiej klasy samochodami Mercedesami Vito które umożliwiają wykonanie powierzonych zadań (transport zwłok) zarówno w naszym kraju jak i za jego granicami.


Posiadamy elektryczny karawan który umożliwia wykonanie ceremonii porzebowej w ciszy i bez emisji spalin.